0552 664 50 61
DEĞİŞİM İÇİN LÜTFEN WHATSAPP HATTIMIZDAN BİLGİLENDİRME YAPINIZ

1-DEĞİŞİM hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde gönderilmesi, GİDİŞ-GELİŞ TOPLAM KARGO ÜCRETİ OLAN 150 TL ÜRÜN BEDELİNDEN KESİLEREK YAPILMASI, değişim istenen Ürün ve Ürünler’in kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.
Ürünlerde iade yoktur, sadece değişim mevcuttur. İndirimli ürünlerde değişim ve iade yoktur.
2- Özürlü ürünlerde (defo, yırtık) kargo Satıcıya aittir. Harici bir durumda gönderilen kargolar alıcı müşteriye aittir.
3- Anlaşmalı kargomuz olan YURT İÇİ KARGO dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.
4-Sadece orijinalliği bozulmamış ürünlerde değişim mevcuttur.
5-Değişim seçtiğiniz ürünü kargonuz bize ulaştığında yetkili size onay mesajı attıktan sonra gerçekleştiriniz.(SADECE Müşteri istekli değişimlerde geçerlidir.)
6- *Değişim kargonuzu lütfen sipariş verdiğiniz İsim Soy isim ve telefon numarası ile gönderiniz. Aksi takdirde sizlere dönüş yapamamaktayız!!*
7-Sadece 1 defa değişim hakkınız bulunmaktadır, ürünlerde iade yoktur. Değişim için gönderdiğiniz takdirde prosedürü kabul edip onaylamış olmaktasınız.
8- İndirimli Ürünlerde iade veya değişim yoktur. 
Bilginize !
Bazı modellerimizde ön sipariş alınmaktadır. Ürünler firmadan tedarik etme süresi tahmini 1 haftadır, tedarik edildiğinde en kısa sürede kargo çıkışları sağlanmaktadır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.